Aicinām skolēnus piedalīties olimpiādē Finanšu ābece 2017!

2. februāris, 2017

Ik gadu Latvijā līdztekus starptautiskajam jauniešu finanšu pratības veicināšanas pasākumam Global Money Week FKTK kopā ar partneriem rīko Finanšu izglītības nedēļu (FIN). Šogad FIN 2017 notiks no 27. marta līdz 2. aprīlim. Tās laikā plānotas dažādas aktivitātes – Ekonomikas un kultūras augstskola (EKA) un Alberta koledža (AK) sadarbībā ar FKTK un Latvijas Banku aicina 11. un 12. klašu skolēnus, kā arī profesionālo un arodvidusskolu pēdējo kursu audzēkņus piedalīties olimpiādē Finanšu ĀBECE 2017.

Ieva Upleja, FKTK pārstāve, Finanšu pratības stratēģijas ieviešanas darba grupas vadītāja: “Šī ir jauna oriģināla iniciatīva 5. Finanšu izglītības nedēļā finanšu pratības kā 21. gadsimta kompetences veicināšanā Latvijā. Par finanšu pratības aktualitātēm kopā ar partneriem arī jauniešu auditorijās runājam jau piekto gadu, taču tagad ir dota iespēja pārbaudīt savu finanšu kompetenci un iegūt  patiešām finansiālu labumu. Tāpēc aicinu ikvienu jaunieti izmantot to – ar labām pamata zināšanām un centību, meklējot. un apgūstot nepieciešamos mācību materiālus, tajā skaitā  FKTK KLIENTU SKOLĀ, iegūt  iespēju studijām ar labākiem finansiāliem nosacījumiem. Tā ir  finanšu pratība rīcībā.”

Olimpiāde norisināsies  2017. gada 29.martā, plkst. 11.00 EKA telpās, Rīgā, Lomonosova ielā 1/5.

Dalībnieku reģistrācija notiek elektroniski līdz 2017. gada 24. martam. Olimpiādes dalībniekus var reģistrēt atbildīgais pasniedzējs, aizpildot pieteikuma formu un sūtot to elektroniski uz e-pasta adresi olimpiade@eka.edu.lv  Ar olimpiādes norises kārtību un nosacījumiem var iepazīties olimpiādes nolikumā: http://www.augstskola.lv/content.php?parent=583. Papildu informācija: Jeļena Titko, e-pasts: jelena.titko@eka.edu.lv. mob. tālrunis: 29192678.

Gatavojoties olimpiādei, ikvienam skolēnam noderēs izglītojošie materiāli  KLIENTU SKOLĀ http://www.klientuskola.lv/lv/abece/bazes-klients.html un Latvijas Bankas ekonomiskās izglītotības interneta vietnē “Naudas skola” : https://www.naudasskola.lv/lv/finansu-izglitibas-nedela#n2165-gatavojies-piektajai-finansu-izglitibas-nedelai-un-finansu-olimpiadei