10.–14. martā notiks FINANŠU IZGLĪTĪBAS NEDĒĻA 2014

5. marts, 2014

Turpinot iesāktās aktivitātes, finanšu pratības stratēģiskie partneri otro gadu rīkos FINANŠU IZGLĪTĪBAS NEDĒĻU, kas saskanīgi ar Child and Youth Finance International tradicionālo bērnu un jauniešu Global Money Week šogad plānota no 10. līdz 14. martam.

Nedēļas pasākumu devīze būs Atrodi un piepildi savu finanšu mērķi”, aicinot ikvienu interesentu aizdomāties par privātajiem finanšu mērķiem un iespējām tos sasniegt. Pirmajā dienā tiks publiskoti pētījuma rezultāti par Latvijas iedzīvotāju finanšu mērķiem un interaktīvais tests, kurā varēs rast atbildi uz jautājumu – Cik stipra ir Tava finanšu mērķtiecība? FINANŠU IZGLĪTĪBAS NEDĒĻAS 2014 svinīgā atklāšana mediju klātbūtnē notiks 10. martā plkst. 11.00 FKTK telpās Kungu ielā 1 Rīgā. Atklāšanas pasākumā piedalīsies Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (turpmāk – FKTK), Valsts izglītības satura centra (turpmāk – VISC), Banku augstskolas un Latvijas Komercbanku asociācijas vadība, kā arī sadarbības partneru pārstāvji.

Pārējās nedēļas dienās galvenās partneru aktivitātes iecerētas ekonomikas un sociālo zinību skolotāju profesionālajai pilnveidei, partneriem rīkojot pieredzes apmaiņas seminārus par to, kā interesanti un interaktīvi runāt par nopietno – finansēm un personisko finanšu mērķu definēšanu, kā arī sniedzot ieskatu jaunos metodiskajos materiālos finanšu un sociālo prasmju attīstīšanai.

Pasākumus FINANŠU IZGLĪTĪBAS NEDĒĻAI 2014 visas nedēļas garumā nodrošinās FKTK, VISC, Banku augstskola, Latvijas Banka, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs, Latvijas Komercbanku asociācija, kā arī vairākas komercbankas, kuras aktīvi iesaistījušas finanšu pratības veicināšanā Latvijā. Ar FINANŠU IZGLĪTĪBAS NEDĒĻAS 2014 pasākumu kalendāru ikviens interesents var iepazīties šeit: www.fktk.lv

Reģistrācija: Mediju pārstāvjiem lūgums reģistrēt savu dalību pa e-pastu marija.makarevica@fktk.lv un līdzi ņemt personas apliecinošu dokumentu caurlaides saņemšanai.