Kā veidot uzkrājumu, ja dzīvo no algas līdz algai

24. marts, 2023
Šobrīd ir laiks, kad daļai no mums ir jāaizdomājas par saviem tēriņiem, un tas ir pamatoti. Lai sajustos droši arī šādos turbulences apstākļos, ir svarīgi ievērot noteiktus principus, kas palīdzēs veidot finanšu domāšanu un pratību.

Šajā vebinārā tiks sniegti praktiski instrumenti, kā samazināt savus izdevumus un veidot uzkrājumu vai nosegt kredītsaistības.

Vebinārā varēs saņemt atbildes uz jautājumiem:

  • Kāpēc tev ir jāpārvalda savas finanses? Ja nezinu, kur likt savu naudu, tad kāds zinās, kā tev to palīdzēt iztērēt. Tas ir stereotips vai patiesība?
  • Kādas ir 10 lielākās finanšu kļūdas? Kāpēc jāveido drošības spilvens?
  • Ar ko sākt?
  • Vai katra vēlme ir jāpiepilda uzreiz?
  • Kāpēc tev vajadzīga nauda?
  • Kā veidot jaunus, labklājību veicinošus ieradumus?
  • Kā palielināt savus ienākumus?

Vebināru vadīs:

Mg.oec Alisa Lāce, sertificēts izaugsmes koučs, lektore ar vairāk kā 10 gadu pieredzi. 
Mg.oec Lāsma Balceraite, uzņēmēja, Biznesa vadības koledžas lektore

Vebināra ieraksts pieejams šeit.

Vebināru organizē: Sieviešu sadarbības tīkls

Latvijas Sieviešu nevalstisko organizāciju sadarbības tīkls (saīsināti Sieviešu sadarbības tīkls) ir dibināts 2003. gada ar mērķi nodrošināt koordinētu līdzdalību sieviešu tiesību un interešu aizstāvībai, kā arī kopīgas politikas izstrādei nacionālajā un Eiropas Savienības institūciju līmenī. Darbības jomas: cilvēktiesību un indivīda tiesību aizsardzība, pilsoniskas sabiedrības attīstība. Organizācija ir Eiropas Sieviešu lobija dalīborganizācija un veic Latvijas nacionālās koordinācijas funkciju. Kā biedrība LSOST reģistrēta 2008. gadā. Tajā darbojas 42 organizācijas, kas apvieno 110 organizācijas un vairāk nekā 7 tkst. biedru – fiziskas personas. 2015.gadā LSOST ieguva sabiedriskā labuma organizācijas statusu.

 Misija: Sieviešu organizāciju koordinācija Latvijā – Eiropā un pasaulē!